Pozycjonowanie

Audyt SEO

Audyt SEO analiza Twojej strony i czynników które wypływają na pozycje strony w wynikach wyszukiwarek. Raport z optymalnymi wskazówkami, które należy wprowadzić w kodzie i treści dla:

  1. Polepszenia wzrostu pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach
  2. Przyspieszenia indeksacji stron
  3. Zwiększenia obrotów firmy
  4. Zyskania więcej Klientów

Optymalizacja

Optymalizacja strony SEO, czyli dostosowanie kodu i treści strony do obecnych wymogów i standardów zgodnych z walidacją W3C, normami oraz wskaźnikiem PageSpeed Insights. Optymalizacja jest kluczowym i pierwszym krokiem w polepszeniu pozycji strony w wynikach wyszukiwarki. Pozycjonowanie stron WWW bez optymalizacji kodu strony i treści nie przyniesie zadowalających rezultatów.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron SEM ma na celu podwyższenie pozycji strony w wynikach wyszukiwarek. Jest to jedna z wielu form marketingu internetowego. Pozycjonowanie stron WWW jest bezpieczne, z tego względu, ze pozycjonowanie strony odbywa się metodą WhiteSEO, czyli bez spamu. Pozycjonowanie stron internetowych to nie są linki sponsorowane, które zaliczane są jako reklama internetowa. Pozycjonowaniem możemy nazwać ręczne katalogowanie czyli dodawanie stron do katalogów. Katalog stron internetowych posiada wcześniej przygotowane kategorie do których dodaje się stronę.

Katalogowanie

Katalogowanie stron w polskich katalogach SEO. Jest to bezpieczna forma pozycjonowania. Pozycjonowanie stron odbywa się przez wprowadzanie strony do odpowiednich kategorii katalogów SEO.

Zaplecze SEO

Zaplecze SEO w znaczący sposób polepszają pozycję strony i mają ogromny wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwarek. Zaplecze SEO pomaga w pozycjonowaniu stron. Zaplecza SEO są optymalizowane pod pozycjonowaną stronę. Efektowna forma pozycjonowania stron, lepsze niż katalogowanie stron. Zaplecze jest unikalne i niepowtarzalne.